top of page

Blue Hen Flight B All Conference Teams

Boys 1st Team

Player of the Year: Max Garcia

Coach of the Year: Dorda

Attack: (Brandywine) Samuel Duch

Attack: (Concord) Edward Orth

Attack: (Hodgson) Jason Pearce

Midfield: (Concord) Owen Teaney

Midfield: (AI) Max Garcia

Midfield: Timothy Haskins

Defense: (Concord) Nicolas McEntee

Defense: (Hodgson) Anthony Lazorartic

Defense: (Brandywine) Dom Antonilli

Goalie: (Concord) Andrew Lazorchak

LSM: (Concord) Charlie Bramble

FOGO: (Concord) Seth Campbell

Girls 1st Team
 

Attack: Lucy Gray (Concord)

Attack: Lola Gray (Concord)

Attack: Taylor Driscoll (Concord)

Attack: Morgan Echeverria (Brandywine)

Midfield: Molly Miller (Brandywine)

Midfield: Kayla Murphy (Brandywine)

Midfield: Madden Cole (Concord)

Midfield: Riley Greer (Concord)

Midfield: Jayanna Fields (Hodgson)

Midfield: Gabrielle Mercedes (Hodgson)

Defense: Cynthia Martinez (Hodgson)

Defense: Lilly Killen (Concord)

Defense: Claire Robinson (Brandywine)

Defense: Maddi Morneau (Brandywine)

Goalie: Geneva Haynie (Concord)

Boys 2nd Team

Attack: (Brandywine) Mohmmed Sankoh

Attack: (Concord) Cole Richardson

Attack: (McKean) Jadeiel Alverez

Midfield: (Concord) Christian Schultz

Midfield: (Concord) Isaiah Petty

Midfield: (AiDupont) Samuel Anderson

Defense: (AiDupont) Caleb Breeding

Defense: (Hodgosn) Alex Winnington

Defense: (Concord) Charvas Walker

LSM: (Hodgson) Rikye Jenkins

Goalie: (Brandywine) Jack Mays

FOGO: (Hodgson) Kenyon Frazier

Boys HM

(Concord) Jayden McLean

(Brandywine) Chris Messinger

(Ai Dupont) Conrad Murphy

(Hodgson) Charles Drummond

Girls 2nd Team
 

Attack: Madison Coady (Hodgson)

Attack: Ariana Kelly (Hodgson)

Attack:  Ana Antoniades (Concord)

Attack: Ella Lucey (Concord)

Midfield: Holly Crown (Hodgson)

Midfield: Mya Brown (Hodgson)

Midfield: Gabriana Santana (Hodgson)

Midfield: Jazyah Howard (Hodgson)

Midfield: Faith Sandouno (Brandywine)

Midfield: Lily Flynn (Concord)

Defense: Breanna Draper (Brandywine)

Defense: Mollie Andrews (Concord)

Defense: Samantha Friedrich (Concord)

Defense: Victoria Romeo (Concord)

Goalie: Abby Morgan (Hodgson)

Girls HM

Haylie Dawson (Hodgson)

Tichanda Clarke (A.I. Dupont)

Allie Bramble (Concord)

Hannah Grimes (Brandywine)

bottom of page